Books: Military Number of items: 31
1620506
15554
311
Books: Military
Other collectibles
10 000 HUF
1697769
15555
311
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
1703469
15556
311
4600
Books: Military
Other collectibles
Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, hátul melléklettel: ágyús üteg tűzharcának vezényszavai, katonai műanyag jelkulcs jelölővel.
4 600 HUF
1683733
15557
311
Books: Military
Other collectibles
Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel
5 000 HUF
1698538
15558
311
Books: Military
Other collectibles
4 000 HUF
1703263
15559
311
Books: Military
Other collectibles
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, ragasztott, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
2 000 HUF
1702876
15560
311
Books: Military
Other collectibles
Hazai Hugó: A Császár Népei. Tökéletlen ifju regrutákról, virtigli öreg mancsaftról és kiszolgált vén harcosokról szóló történetek.
Bp., 1908. Phönix. 237+(2)p. Korabeli kissé kopott vászonkötésben.
2 600 HUF
1697332
15561
311
Books: Military
Other collectibles
3 000 HUF
1697344
15562
311
Books: Military
Other collectibles
2 600 HUF
1698735
15563
311
Books: Military
Other collectibles
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis szakadással.
1 000 HUF
1694440
15564
311
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
1694213
15565
311
Books: Military
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: