Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 35

Bálint György: Gyümölcsöskert. Illusztrálta: Csikai Pál. Bp.,1974, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15854.

800 HUF
Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadó. 30. szám. Bp.,(1928), Athenaeum. Korabeli félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva.
15855.

2 600 HUF
7,03
7,65
15856.

1 600 HUF
15857.

1 600 HUF
Gróf Széchenyi-Wolkenstein Ernőné: A törpe gyümölcsfák ültetése és gondozása. Bp., 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
15858.

5 000 HUF
Id. Mohácsy Mátyás, Maliga Pál, ifj. Mohácsy Mátyás: Az őszibarack. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15859.

1 000 HUF
15860.

2 400 HUF
Dr. Oláh László: Szőlészek zsebkönyve. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15861.

800 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Mohácsy Mátyás, Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.  Nyári gyümölcsök termesztése. Szerk.: Dr. Kovács Sándor. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15862.

2 200 HUF
5,95
6,47
15863.

800 HUF
Rápóti Jenő-Romváry Vilmos: Gyógyító növények. Bp., 1991, Medicina. Kiadói kartonált papírkötésben.
15864.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: