Photo

Number of items: 250

cca 1938-1939 Leventék, csoportkép a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumból, kartonra ragasztva, feliratozva, a karton sérült, ragasztott, 17×21,5 cm
12354.

1 800 HUF
cca 1892-1900 Bp., A Zerge utcai községi reáltanoda osztály + kis csoportkép, 13x8,5 és 13,5x20,5 cm
12355.

1 200 HUF
1941 Szeszgyár-vezetői tanfolyam, csoportkép, Hunnia fotóriport iroda pecséttel jelzett fotója, 18x24 cm
12356.

1 400 HUF
1945-1946 A Vasúti Tisztképző Intézet hallgatói, csoportkép, Vágvölgyi József pecséttel jelzett fotója, 17x23 cm
12357.

1 600 HUF
cca 1940 Gyűlésen, háttérben Horthy Miklós képével, Győzelem plakátokkal, 18x24 cm
12358.

cca 1940 Gyűlésen, háttérben Horthy Miklós képével, "Győzelem" plakátokkal, 18x24 cm

1 200 HUF
cca 1870-1910 Vegyes fotó hagyaték tétel, benne több katonai, 18 db
12359.

1 600 HUF
18
cca 1870-1900 10 db keményhátú fotó kabinetfotó méretben különféle magyar fényképészek műtermeiből
12360.

2 400 HUF
cca 1960-1970 5 db nagyméretű MTI fotó érdekes témákkal, feliratozva, 30x23,5 cm
12361.

1 400 HUF
Több mint 170 db keményhátú fotó az 1860-as évektől az 1900-as évek elejéig. Benne sok katonai fotó, valamint polgári női divatot ábrázoló képek a századforduló Bécséből. Vizitkártyák, kabinetfotók és nagyobb képek is. Nagyon sok fotó feliratozva. Mind szép, tiszta állapotban. / Collection of more than 170 vintage photos
12362.

1 000 HUF
42
Vegyes fotó tétel, 8 db, keményhátú fotók és kartonra ragasztott fotók, közte tabló, csoport és portrék fotók, valamint egy katonai fotó, 12x18 cm és 16x22 cm közötti méretben.
12363.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF