Books: Travelling, Local History

Number of items: 144

15108.

2 600 HUF
7,03
7,65
15109.

800 HUF
Éger György-Szesztay Ádám: Alsóőr. Szerk.: Botlik József. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
15110.

1 600 HUF
Pilinyi Péter: Józsefváros története. 1849-1896. (Első rész.) Bp., 1998, Budapest Főváros Józsefvárosi Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15111.

1 600 HUF
75 év a fővárosi útfentartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15112.

1 000 HUF
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15113.

1 200 HUF
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
15114.

2 600 HUF
7,03
7,65
15115.

1 200 HUF
15116.

1 200 HUF
Tarnóczi János: Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története. Blieszner Ágoston józsefvárosi prépost-plénános előszavával. Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15117.

1 000 HUF
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben.
15118.

2 200 HUF
5,95
6,47
15119.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: