Books: Technics Number of items: 31
1622108
15633
310
Books: Technics
Other collectibles
Frank György, Hüttl Pál: Dacia 1310 TX/1310 TLX/1310 Kombi/1410 Sport/1320. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói papírkötés.
1622960
15634
310
Books: Technics
Other collectibles
Borsi Jenőné, Petróczy Györgyné: Gépjármű-villamossági műszerész szakrajz II-III. Bp.,1993, Műszaki. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
1404606
15635
310
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
1656161
15636
310
Books: Technics
Other collectibles
Gereben Zoltán: Épületfizika. Gyakorló építészek számára. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
2 000 HUF
1651208
15637
310
Books: Technics
Other collectibles
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés,
1 000 HUF
1655129
15638
310
Books: Technics
Other collectibles
Frank György-Hüttl Pál: Dacia 1300. Hogyan tovább? Bp., 1986, Műszaki. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.
1655125
15639
310
Books: Technics
Other collectibles
Pataki Tibor: Papírcsodák. Bp., 1981, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035