3 000 HUF
Vörösmarty összes munkái I. kötet Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,1884, Méhner Vilmos. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas és kissé foltos gerinccel, foltos a címkép lapja, aranyozott lapélekkel.