15575.
310. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jeans, James: A csillagos ég titkai. Fordította Sziklay Géza. Bp., 1936, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval.