Books: Military

Number of items: 23

Schema officialium totius inclytae insurrectionalis militiae anno 1797. per regnum Hungariae, Dalmatiae, Croatie et Sclavoniae.... Budae, 1798. Typis reg. universitatis. 67 l. 1797-es állapot: a magyar királyság katonai haderejének név- és címtára vármegyei beosztásban. Fűzve, korabeli papírborítóban.
15332.

8 000 HUF
15333.

4 000 HUF
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig I-II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 239+244 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15334.

3 000 HUF
Tolnai Világtörténelme I-X.Teljes sorozat! Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott, színezett kiadói egészvászonkötés , 4253 p. Legtöbb kötet többé-kevésbé sérült állapotban.
15335.

1 000 HUF
15
Páva István: Ország a hadak útján. Magyarország és a második világháború. Bp., 1996, Pannónia Könyvek. Papírkötésben, jó állapotban.
15336.

1 000 HUF
Steff Tibor: Játék az éggel. Harc a levegőért. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötésben.
15337.

1 000 HUF
15338.

18 000 HUF
48,65
52,94
15339.

3 000 HUF
II. Rákóczi Ferenc erdélyi hadserege. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi Magyari András. Bukarest-Kolozsvár, 1994, Kriterion-Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15340.

3 000 HUF
15341.

2 000 HUF
5 db különféle katonai témájú könyv: Berezskov, V. M.: Az ENSZ bölcsőjénél (Bp., 1976); Bogusz, Jan: Katonai didaktika (Bp., 1974); Hackmann - Lenihan: Az igazság ára; A budapesti gázművek száz esztendeje; Pintér István: Rendnek muszáj lenni... (Bp., 1973); Konyev, I. Sz.: Egy frontparancsnok feljegyzései 1943-1944 (Bp., 1983); Styemenko, Sz. M.: A vezérkar a háború éveiben (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
15342.

800 HUF
15343.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF