Printed Materials

Number of items: 210

1832 Uj és Ó Kalendárium Kristus Urunk születése után 1832-dik szökő, az-az, 366 napokból álló esztendőre, melly Erdélyre, Magyar-Országra, és más Tartományokra-is alkalmaztatott Hanckens Bálint folytatása szerént. Kolozsvár, K. Lyceum. Papírkötésben, megviselt állapotban, sérült gerinccel, az utolsó három lap és a hátsó borító sérült, a címlap egyik sarka hiányos, a január hónap eleje hiányzik (egy lap), bejegyzésekkel, foltos.
12706.

1832 Uj és Ó Kalendárium Kristus Urunk' születése után 1832-dik szökő, az-az, 366 napokból álló esztendőre, melly Erdélyre, Magyar-Országra, és más Tartományokra-is alkalmaztatott Hanckens Bálint folytatása szerént. Kolozsvár, K. Lyceum. Papírkötésben, megviselt állapotban, sérült gerinccel, az utolsó három lap és a hátsó borító sérült, a címlap egyik sarka hiányos, a január hónap eleje hiányzik (egy lap), bejegyzésekkel, foltos.

12 000 HUF
32,43
35,29
1833 Pozsony, Felírás, mellyel a úrbéri törvény cikkelyek őfelsége elibe terjesztetnek, országgyűlési felirat magyar és latin nyelven, 66p
12707.

1833 Pozsony, "Felírás, mellyel a úrbéri törvény cikkelyek őfelsége elibe terjesztetnek", országgyűlési felirat magyar és latin nyelven, 66p

2 800 HUF
7,57
8,24
12708.

6 000 HUF
12709.

7 000 HUF
18,92
20,59
12710.

16 000 HUF
43,24
47,06
1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság
12711.

3 000 HUF
1852 A Dunagőzhajózási Társulat DDSG gőzösök menetei / DDSG schedule. Körbevágva, kartonra ragasztva 20x32 cm
12712.

2 000 HUF
1857 Dunai utas gőzhajó menetrend. Kivágás kartonon 13x22 cm + 2 hajózással kapcsolatos nyomtatvány
12713.

1 000 HUF
9
cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm
12714.

3 000 HUF
1863 Kecskemét Bogár betyár elítéléséről szóló hirdetmény 23x31 cm
12715.

4 000 HUF
19
1876-1883 Vegyes folyóirat tétel, 6 db:   1876 Képes Néplap és Politikai Hiradó. Mulattató és tanulságos ujság a magyar nép számára. IV. évf. 1. szám, mutatványszám, 1876. január 1. Bp., Franklin-Társulat-ny., 8 p. Korabeli reklámokkal.  1876 Közegészségi Lapok. III. évf. 28. szám, 1876. február 15. Főmunkatársak: Dr. Kelen József, Dr. Tóthfalusi Gyula. Szerk.: Széll Lajos. Bp., Hunyadi Mátyás-ny., 37-48 p. Két gyűrött lappal. Benne Deák Ferenc halálhírével. Korabeli reklámokkal.  1881 A Színpad. XIII. évf. 20 sz.,1881. szept. 16. Szerk.: Rajkay F. I. Bp., Fanda József, 81-84 p.  1882 Vasuti és közlekedési közlöny. XIII. évf. 146. sz., 1882. december 8. Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., 887-894 p. Részben felvágatlan példány.   1883 Az Építésipar. Műszaki hetilap. VII. évf. 2-315. sz. 1883. Január 14. A kiadótulajdonosok képviselője: Pártos Gyula. Szerk:: Ney Béla. Bp., Fanda József, 9-16 p. Korabeli reklámokkal. Benne a 12. oldalon az Ybl-album táblájával, felvágatlan példány.  1883 Központi Értesítő. Kiadja a Földmívelés-, Ipar- és Kereskedelmi M. Kir. Ministerium. VIII. évf. 6. sz., 1883. Január. 21. Bp., Légrády-ny., 4 sztl. lev.   Többségében jó állapotban.
12716.

5 000 HUF
12717.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: