Maps

Number of items: 82

1919 Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, 1:1000000, a hajtások mentén szakadásokkal, 47,5×63 cm
12624.

10 000 HUF
27,03
29,41
1937 Magyarország közigazgatási térképe. Szakadással 100x65 cm
12625.

4 000 HUF
cca 1940 A Felvidék Közigazgatási Térképe, 1:900.000. Az alaptérképet tervezte és rajzolta Kogutowitz Manó, Budapest, é.n , Magyar Földrajzi Intézet Rt., némi sérülésessel, 74x38 cm.
12626.

5 000 HUF
1941 A Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbuszvonalainak átnézeti térképe és vasúti hálózati térképe, két oldalas térkép, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 58x33 cm Szakadásokkal
12627.

1 200 HUF
2 térkép : Felsőgalla és Dorog környéke, + Ázsia cca 80x70 cm
12628.

1 000 HUF
cca 1880-1890 Lándzsér (Aspang) és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./ cca 1880-1890 Military map of Lándzsér (Aspang) and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
12629.

1 800 HUF
1912 Rimaszombat katonai térképe, K. u. K. Militär-Geographisches Institut, rajta kézzel felrajzolt első világháborús hadtestek helyzete és a frontvonal, 43,5x54 cm
12630.

1 600 HUF
Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1917. évre. Szerk.: Bátky Zsigmond. Bp., 1916, Magyar Földrajzi Intézet. Sérült gerincű papírkötésben.
12631.

1 000 HUF
cca 1920 Brüsszel térképe, utcajegyzékkel, Maison DÉdition A. de Boeck, 81x58 cm / Brussels map
12632.

cca 1920 Brüsszel térképe, utcajegyzékkel, Maison D'Édition A. de Boeck, 81x58 cm / Brussels map

1 200 HUF
cca 1880-1890 Bécsújhely és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x49 cm./ cca 1880-1890 Military map of Wiener Neustadt and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x49 cm.
12633.

1 800 HUF
cca 1890 2 érdekes térkép: Laibach. Villach, valamint Korfu és a Balkán félsziget vászon téképe. Szép állapotban. / Map of Laibach and area and the Balkan peninsula 41x37 cm
12634.

3 000 HUF
cca 1920 Zillertaler Alpok túra térkép / Climber and hiker map of the Zillertaler Alp. 60x70 cm
12635.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF