11176. 309. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 800 HUF
0 HUF
4 db Hollóházi zenész figura: 2 db harmonikás, 1 db hegedűs, 1 db fúvós, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor