https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books and Documents with low starting prices

Number of items: 84

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:  Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.  Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.  Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés. Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven. Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
16206.

Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db: Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés. Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés. Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés. Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven. Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Az európai fővárosok építéstörténeti forrásai. Szerk.: Ságvári Ágnes. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóval.
16207.

Az európai fővárosok építéstörténeti forrásai. Szerk.: Ságvári Ágnes. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóval.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
3
Takáts Sándor: Bajvívó magyarok. Képek a törökvilágból. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói hiányos papír védőborítóban.
16208.

Takáts Sándor: Bajvívó magyarok. Képek a törökvilágból. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói hiányos papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
4
Dr. Török Sándor: Magyar borkultúra. Bp., 1995, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16209.

Dr. Török Sándor: Magyar borkultúra. Bp., 1995, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
15
A magyar gazdaság vargabetűje. Szerk.: Barát Mária. Bp., 1994, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.
16210.

A magyar gazdaság vargabetűje. Szerk.: Barát Mária. Bp., 1994, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
A szociális piacgazdaság lexikona. Gazdaságpolitika A-tól Z-ig. Szerk.: Rolf. H. Hasse, Hermann Schneider, Klaus Weigelt. Fordította: Dr. Sulányi Péter, és Dr. Zalán Péter. Bp., 2006, Magyar Almanach Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16211.

A szociális piacgazdaság lexikona. Gazdaságpolitika A-tól Z-ig. Szerk.: Rolf. H. Hasse, Hermann Schneider, Klaus Weigelt. Fordította: Dr. Sulányi Péter, és Dr. Zalán Péter. Bp., 2006, Magyar Almanach Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
16212.

Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Ludassy Mária: Négy arckép. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. (Voltaire, Rousseau, Condorcet, Robespierre.)
16213.

Ludassy Mária: Négy arckép. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. (Voltaire, Rousseau, Condorcet, Robespierre.)

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
12
Kriminalisztika. Egységes jegyzet. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. 11., változatlan utánnyomás. Kiadói papírkötés, ceruzás áthúzásokkal.
16214.

Kriminalisztika. Egységes jegyzet. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. 11., változatlan utánnyomás. Kiadói papírkötés, ceruzás áthúzásokkal.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
8000 germanizmus. Német szólások és kifejezések. Szerk.: Ármósné Eisenbach Magda, Rátz Ottó. Bp., 1992, Terra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16215.

8000 germanizmus. Német szólások és kifejezések. Szerk.: Ármósné Eisenbach Magda, Rátz Ottó. Bp., 1992, Terra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
3
Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db:  1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés.  1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroHotels Gasztronómia 1978./1. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 26 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító hátoldalán jegyzetekkel. 1980 Kalkulátorok kézikönyve. Összeállította: Koltai Lajosné. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 55 p. Kiadói papírkötés, viseltes, szakadozott borítóval.  1969 Számtáblázat a melegkonyhai ételadaok gyors és áttekinthető ellenőrzéséhez.
16216.

Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db: 1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés. 1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroHotels Gasztronómia 1978./1. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 26 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító hátoldalán jegyzetekkel. 1980 Kalkulátorok kézikönyve. Összeállította: Koltai Lajosné. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 55 p. Kiadói papírkötés, viseltes, szakadozott borítóval. 1969 Számtáblázat a melegkonyhai ételadaok gyors és áttekinthető ellenőrzéséhez.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, hiányzó gerincel, kijáró címoldallal, laza fűzéssel.
16217.

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, hiányzó gerincel, kijáró címoldallal, laza fűzéssel.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
7

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment