1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, hiányzó címlappal.