Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 73

15485.

2 600 HUF
7,03
7,65
15486.

4 000 HUF
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli félvászon kötésben.
15487.

5 000 HUF
Martin, F.:Naturgeschichte für die Jugend beiderlei Geschlechts. Mit 262 Abbildungen auf 32 Tafeln. Stuttgart, 1864. Schmidt & Spring, 32 színezett fametszetes táblával. Korabeli félvászon kötésben, néhány lap foltos, egyébként jó állapotban. / With 32 colored woodcuts. In half linen binding, in good condition
15488.

10 000 HUF
27,03
29,41
Vángel Jenő]: Állatok képes természetrajza. Az ifjuság számára. Bp. [1902]. Athenaeum. 2 sztl. lev. 449 l. 23 t. (színes lithográfiák).. Gazdag szövegközti képanyaggal. A 23 táblával komplett! Festett, javított egészvászon-kötésben, az eredeti borító felhasználásával.
15489.

3 000 HUF
Büchner Lajos: Erő és anyag. Tapasztalati természetbölcsészeti tanulmányok. Közérthető modorban. Fordította Láng Lajos. Lipcse-Bp.,1875, Thomas Tivadar-Rosenberg Testvérek, XXXVI+218+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
15490.

1 600 HUF
15491.

5 000 HUF
15492.

3 000 HUF
Babochay Sándor: A lótörzskönyvezés és utódellenőrzés évkönyve 1961. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15493.

1 400 HUF
Tények tárháza - nagyító alatt az egész világ. Bp., 2003. Readers digest. Látványos könyv, sok illusztrációval
15494.

Tények tárháza - nagyító alatt az egész világ. Bp., 2003. Reader's digest. Látványos könyv, sok illusztrációval

2 000 HUF
ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészet. Vászonkötésben, kopottas állapotban.
15495.

2 000 HUF
Dr. Cserey Adolf: Kis növényhatározó. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 48-49. Bp.-Pozsony, 1900, Stampfel, 189 p. Kiadói papírkötés.
15496.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF