Books: History

Number of items: 141

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. 1-8. kötet. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, karton-tok nélkül, Szakály Ferenc: A Nagyiván c. tanulmány füzettel, jó állapotban.  Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása.
15194.

8 000 HUF
Képes Krónika. 1-2. köt. Bp., 1987, Helikon. Hasonmás kiadás és fordítás. Műbőr kötésben, védőtokban, jó állapotban.
15195.

8 000 HUF
15196.

2 400 HUF
Szalay László: II. Rákóczi Ferenc bujdosása. 1. köt. Pest, 1864, Lauffner Vilmos, (Kozma Vilmos-ny.), XII+304 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon és a 22-23. oldalon bejegyzéssel.
15197.

4 000 HUF
Durury Victor: Világtörténelem. Fordította: Dr. Ballagi Aladár. Bp., 1880, Franklin-Társulat, XVI+664 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, néhány foltos lappal.
15198.

3 000 HUF
15199.

5 000 HUF
15200.

3 000 HUF
Magyar Történelmi Tanulmánysorozat II. kötet - Fehér M. Jenő: A középkori magyar inkvizíció  [Buenos Aires, 1968.] Transsylvania 496 p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal
15201.

3 800 HUF
10,27
11,18
15202.

2 800 HUF
7,57
8,24
Az Európai Kultúra Története sorozat 7 kötete:  Johan Huizinga: A középkor alkonya; Funk Berentano: Udvari világ, UÖ: A renaissance; Homo: Romai kultúra; Charles Seignobos: Az Európai élet fejlődése I.-II.; Dawson Európa születése  Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú sorozat
15203.

7 000 HUF
18,92
20,59
15204.

3 000 HUF
Horváth Mihály: A magyarok története rövid előadásban. Bp., 1887, Franklin. Korabeli félvászon kötésben, hiányzó gerinccel
15205.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF