Books: Architecture, Art

Number of items: 101

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. 1-2. köt. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Felvágatlan példány. Papírkötésben, jó állapotban.
15357.

16 000 HUF
43,24
47,06
15358.

8 000 HUF
15359.

5 000 HUF
15360.

8 000 HUF
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben
15361.

5 000 HUF
Eredeti másolat. Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp.,2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Révész Emese által dedikált.
15362.

"Eredeti másolat". Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp.,2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Révész Emese által dedikált.

5 000 HUF
15363.

3 000 HUF
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Szeged, 1988, szerzői. Vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15364.

6 000 HUF
A Legacy Envisioned. A century of modern art to celebrate Hungarys 1100 years. 896-1996. Washington, 1996, World Bank. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel. 1996-os Washington-i millecentenáriumi kiállítás katalógusa, benne számos nagy magyar festő képével, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
15365.

A Legacy Envisioned. A century of modern art to celebrate Hungary's 1100 years. 896-1996. Washington, 1996, World Bank. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel. 1996-os Washington-i millecentenáriumi kiállítás katalógusa, benne számos nagy magyar festő képével, angol nyelven./Paperbinding, in English language.

3 000 HUF
15366.

4 000 HUF
Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp. 1947. Dante. 193 l. 4 t. Folio. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti illusztrált, kissé gyűrött védőborítóban.
15367.

3 400 HUF
9,19
10,00
15368.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF