3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
4 db Hollóházi porcelán tárgy: 1 db kis tálka, 1 db váza, 2 db bögre + 2 db Alföldi porcelán korsó, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal, különböző méretben