5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Rabindranath Tagore négy műve: Növekvő hold. Eltévedt madarak. A lélek sugallata. Szerelmi ajándék. Fordította Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szekkel.