Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 38

Alsószopori Nagy Ferencné: Dunántúli szakácskönyv. Ezernél több sikerült étel és hasznos tudnivalók leírása. Bp.,1910, Pallas. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, sérült kötéssel kijáró lapokkal.
15602.

5 000 HUF
Gróf Festetics Andorné Pejacsevich Lenke: Gyakorlati szakácskönyv. Budapest, Athenaeum, 4+192+18 p. Korabeli megviselt félvászon kötésben, belül a lapok nagyon jó állapotban.
15603.

6 000 HUF
Sebestyén Endre: A selyemhernyó tenyésztése. Bp.,1957, Mezőgazdasági Kiadó, Kossuth Nyomda. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal,(közte egy kihajtható ábrával), fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, jó állapotban. Megjelent 1150 példányban. Ritka!
15604.

6 000 HUF
Matlaszkovszki Tádé: Kisgazdaságok számvitele. Köztelek Olcsó Könyvtára III. évf. 11-12. füzet. Bp., 1911, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt.-Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata, 96+2 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, névbejegyzéssel.
15605.

3 000 HUF
Nagymagyarország Szakácskönyve. A legjobb magyar háziasszonyok receptjeiből összeállította Lucullus. Bp., é.n., Athenaeum, 159+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel.
15606.

2 000 HUF
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp., 1893, szerzői kiadás. Színes táblával és sok fekete-fehér illusztrációval. Kopott, sérült vászonkötésben
15607.

1 000 HUF
15
Hegyesi József: Előétkek (Asietten). Második javított és bővített kiadás. Budapest, 1892. Szerző - Neuwald Illés. 171 + [19] p. Belül elvált vászonkötésben
15608.

1 000 HUF
18
Csizmazia Lajos: A malomipar technológiája I. Bp., 1933, Vörösváry László. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, javított kötéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás.
15609.

2 000 HUF
Rácz Sándor: A homoki szőlőművelés. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 1. Bp.,1901, Pallas, 103+8 p. Második, teljesen átdolgozott és kibővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az elülső borítót felhasználták.
15610.

3 000 HUF
Soós István: Borászati mikrobiológia. (Borgazdaság I. kötet II. rész.) Bp., 1954, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15611.

3 000 HUF
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel, de belül jó állapotban.
15612.

2 000 HUF
Kachelmann Curt: Állattenyésztési ismeretek. III. Szarvasmarha, bivaly, juh és kecsketenyésztés, tejgazdasági ismeretek. Szarvas, 1941, Szarvas Közlöny, 241 p. Kiadói félvászon-kötés.
15613.

Kachelmann Curt: Állattenyésztési ismeretek. III. Szarvasmarha, bivaly, juh és kecsketenyésztés, tejgazdasági ismeretek. Szarvas, 1941, "Szarvas Közlöny", 241 p. Kiadói félvászon-kötés.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF