10180. 307. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Páris Erzsébet (1887-?): Missiós keresztnél, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×14 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván