Worldwide silver and metal coins

Number of items: 368

Vegyes: Guernsey 1945H 8D Br + Írország 1942. 1p Br + Tunézia / Francia Protektorátus 1891A 10c Br T:2,2- Mixed: Guernsey 1945H 8 Doubles Br + Ireland 1942. 1 Penny Br + Tunisia / Frenc Protectorate 1891A 10 Centimes Br C:XF,VF
31385.

1 600 HUF
Vegyes: Hollandia 1850. 5c Ag III. Vilmos + Kanada 1943. 10c Ag + 1960. 10c Ag T:1-,2,2- Mixed: Netherlands 1850. 5 Cents Ag William III + Canada 1943. 10 Cents Ag + 1960. 10 Cents Ag C:AU,XF,VF
31386.

Vegyes: Hollandia 1850. 5c Ag "III. Vilmos" + Kanada 1943. 10c Ag + 1960. 10c Ag T:1-,2,2- Mixed: Netherlands 1850. 5 Cents Ag "William III" + Canada 1943. 10 Cents Ag + 1960. 10 Cents Ag C:AU,XF,VF

1 400 HUF
Vegyes: Svájc 1968-1974. 2Fr Cu-Ni (2x) + Ausztria 1983-1998. 5Sch Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10Sch Cu-Ni (3x) + 1967. Aus de Huette-Brixlegg in Tirol jelzett Ag emlékérem (5,66g/0.835/25mm) T:2,2- Mixed: Switzerland 1968-1974. 2 Francs Cu-Ni (2x) + Austria 1983-1998. 5 Schilling Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10 Schilling (3x) + 1967. Aus de Huette-Brixlegg in Tirol hallmarked Ag commeorative medal (5,66g/0.835/25mm) C:XF,VF
31387.

Vegyes: Svájc 1968-1974. 2Fr Cu-Ni (2x) + Ausztria 1983-1998. 5Sch Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10Sch Cu-Ni (3x) + 1967. "Aus de Huette-Brixlegg in Tirol" jelzett Ag emlékérem (5,66g/0.835/25mm) T:2,2- Mixed: Switzerland 1968-1974. 2 Francs Cu-Ni (2x) + Austria 1983-1998. 5 Schilling Cu-Ni (2x) + 1990-1995. 10 Schilling (3x) + 1967. "Aus de Huette-Brixlegg in Tirol" hallmarked Ag commeorative medal (5,66g/0.835/25mm) C:XF,VF

1 800 HUF
Vegyes: Svédország 1944G 10ö Ag + 1955TS 25ö Ag + 1957TS 10ö Ag + Szerbia 1915. 50p Ag I. Péter (3x) ebből 2db összeforrasztva ékszerré alakítva, hiányzó tűvel T:2,2-,3 Mixed: Sweden 1944G 10 Ore Ag + 1955TS 25 Ore Ag + 1957TS 10 Ore Ag + Serbia 1915. 50 Para Ag Petar I (3x) 2pcs soldered together into a jewelry with missing pin C:XF,VF,F
31388.

Vegyes: Svédország 1944G 10ö Ag + 1955TS 25ö Ag + 1957TS 10ö Ag + Szerbia 1915. 50p Ag "I. Péter" (3x) ebből 2db összeforrasztva ékszerré alakítva, hiányzó tűvel T:2,2-,3 Mixed: Sweden 1944G 10 Ore Ag + 1955TS 25 Ore Ag + 1957TS 10 Ore Ag + Serbia 1915. 50 Para Ag "Petar I" (3x) 2pcs soldered together into a jewelry with missing pin C:XF,VF,F

1 600 HUF
Vegyes: 22db-os kis világtétel, benne Ausztria 1851A 1kr Cu, Palesztina 1927. 10m Cu-Ni, Franciaország 1923. 2Fr Al-Br T:vegyes Mixed: 22pcs of world coins, including Austria 1851A 1 Kreuzer Cu, Palestine 1927. 10 Mils Cu-Ni, France 1923. 2 Francs Al-Br C:mixed
31389.

1 800 HUF
23db-os vegyes külföldi fémpénz tétel, közte Nagy-Britannia 1916. 1p Br V. György, illetve Egyiptom, Tanzánia, Marokkó és Ausztrália T:2-3 23pcs of various coins, including Great Britain 916. 1 Penny Br George V, as well as Egypt, Tanzania, Morocco and Australia C:XF-F
31390.

23db-os vegyes külföldi fémpénz tétel, közte Nagy-Britannia 1916. 1p Br "V. György", illetve Egyiptom, Tanzánia, Marokkó és Ausztrália T:2-3 23pcs of various coins, including Great Britain 916. 1 Penny Br "George V", as well as Egypt, Tanzania, Morocco and Australia C:XF-F

1 600 HUF
4db-os vegyes sérült ezüstpénz tétel, közte 1853A 20kr Ag Ferenc József T:3,3- ly. 4pcs of various damaged silver coins, including 1853A 20 Kreuzer Ag Franz Joseph C:F,VG hole
31391.

4db-os vegyes sérült ezüstpénz tétel, közte 1853A 20kr Ag "Ferenc József" T:3,3- ly. 4pcs of various damaged silver coins, including 1853A 20 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:F,VG hole

1 600 HUF
9db-os vegyes külföldi réz- és bronzpénz tétel, közte Ausztria 1859A 1kr Cu; Franciaország / Második Császárság 1855D 5c Br III. Napóleon; Románia 1882B 5b Cu T:2-,3 ü. 9pcs of various bronze and copper coins, including Austria 1859A 1 Kreuzer Cu; France / Second Empire 1855D 5 Centimes Br Napoleon III; Romania 1882B 5 Bani Cu C:VF,F ding
31392.

9db-os vegyes külföldi réz- és bronzpénz tétel, közte Ausztria 1859A 1kr Cu; Franciaország / Második Császárság 1855D 5c Br "III. Napóleon"; Románia 1882B 5b Cu T:2-,3 ü. 9pcs of various bronze and copper coins, including Austria 1859A 1 Kreuzer Cu; France / Second Empire 1855D 5 Centimes Br "Napoleon III"; Romania 1882B 5 Bani Cu C:VF,F ding

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF