https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books and Documents with low starting prices

Number of items: 130

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jean Hankiss: Lumiere de Hongrie. Aspects de la civilisation hongroise. M. S. Charléty előszavával. Bp., 1935, Georges Vajna. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged paper cover, in French language.
16306.

Jean Hankiss: Lumiere de Hongrie. Aspects de la civilisation hongroise. M. S. Charléty előszavával. Bp., 1935, Georges Vajna. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged paper cover, in French language.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16307.

Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
16308.

Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
16309.

Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16310.

Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.
16311.

Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.  A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
16312.

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
2
Halmi Bódog (1879-1957): Őszi termés. Novellák, tanulmányok. Budapest, 1928, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan példány. Némileg megviselt állapotban. A borítója szakadt. A könyvtest kettévált, és részben elvált a gerinctől.
16313.

Halmi Bódog (1879-1957): Őszi termés. Novellák, tanulmányok. Budapest, 1928, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan példány. Némileg megviselt állapotban. A borítója szakadt. A könyvtest kettévált, és részben elvált a gerinctől.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
16314.

Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Totth Kálmán: Miha. Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16315.

Totth Kálmán: "Miha". Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés.
16316.

Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
6
Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.
16317.

Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment