15028.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jung, Karl Emil: Der Weltteil Australien. II. Abteilung. Leipzig-Prag, 1883, Freytag-Tempsky. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, színezett lapszélek, az első illusztrált oldal szakadt / linen binding with faults