15016.
307. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, jó állapotban.