https://www.darabanth.com/en/online-auction/307/categories~Books/Books-Other-rarities~500016/Kovacs-Attila-Doktor-bacsi-mesei-Szabo-Pal-Kossuth-dijas-iro-eloszavaval-A-cimlapot-e~II1641071
1641071
16152
307
Other collectibles
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Description:
Kovács Attila: Doktor bácsi meséi. Szabó Pál Kossuth-dÃjas Ãró elÅ‘szavával. A cÃmlapot és az illusztrációkat Gábor Éva és Zombori Éva készÃtették. Bp., 1958, Medicina, 252 p+5 egészoldalas szÃnes illusztrációval. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
Share:
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m