15542.
307. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.