https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 24

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gabányi János: József főherceg tábornagy. Bp., 1931, Gutenberg. Vászonkötésben, jó állapotban.
15357.
 

Gabányi János: József főherceg tábornagy. Bp., 1931, Gutenberg. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,30
USD
Number of bids:
7
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.
15358.
 

Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,65
USD
Number of bids:
0
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15359.
 

Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,54
EUR
,
13,19
USD
Number of bids:
0
Osztrák-magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeiek történetéhez. Bp., 1915, Athenaeum. Elváló, sérült papírkötésben.
15360.
 

Osztrák-magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeiek történetéhez. Bp., 1915, Athenaeum. Elváló, sérült papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,49
EUR
,
5,13
USD
Number of bids:
0
Dr. Imrédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt hátsó borítóval. A Térképészeti Közlöny 8. számű különfüzete, ex libris-szel.
15361.
 

Dr. Imrédi-Molnár László: Tóth Ágoston honvédezredes, a XIX. századbeli magyar térképezés úttörőjének élete és működése. Bp., 1938, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt hátsó borítóval. A Térképészeti Közlöny 8. számű különfüzete, ex libris-szel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,65
USD
Number of bids:
0
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
15362.
 

Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,32
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment