Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 40

15488.

80 000 HUF
216,22
235,29
Örösi Pál Zoltán: Méhellenségek és a köpű állatvilága. Bp., 1939, Országos Magyar Méhészeti Egyesület. Kicsit kopott félvászon kötésben.
15489.

5 000 HUF
Németh Zsuzsánna: A legújabb és megpróbált magyar szakácskönyv. Pest,(1861), Heckenast. Korabeli megviselt bőrkötésben, rossz állapotban, hiányzó címlappal és lapokkal, sérült, foltos, hiányos lapokkal, ceruzás firkával.
15490.

7 000 HUF
18,92
20,59
Hreblay Emil: Baromfitenyésztés. I. füzet. Köztelek Olcsó Könyvtára I. évf. 5. füzet. Bp., 1912, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt.-Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata, 52+1 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötésben, szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé sérült gerinccel.
15491.

2 000 HUF
15492.

2 600 HUF
7,03
7,65
15493.

2 600 HUF
7,03
7,65
Vegyes méhészeti könyvtétel, 4 db:   A méhészet kézikönyve I-II. Szerk.: Nikovitz Antal. Bp., 1983, Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóközpont-Hungaronektár. Kiadói papírkötés.  Dr. Vincze Ernő: A méhész is szakmunkás. Méhészek könyve. Illusztrálta Szilvássy István. A fényképeket Gurbán Miklós készítette. Bp., 1983, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.   Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15494.

4 600 HUF
12,43
13,53
Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadó. 30. szám. Bp.,(1928), Athenaeum. Korabeli félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva.
15495.

2 600 HUF
7,03
7,65
15496.

1 600 HUF
Rudinai Molnár István-Vadas Jenő-Jablonovszky József: A nemes fűz termelése. A magy. kir. földmívelésügyi minister kiadványa 7. sz. Bp., 1914, Pallas. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban.
15497.

2 000 HUF
15498.

1 600 HUF
Czifray István szakács mester magyar nemzeti szakácskönyve. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15499.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF