10141. 306. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Peterman jelzéssel: Lovak befogása, olaj, vászon, díszes, sérült fa keretben, 23,5×30,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván