https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 31

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Maywald József:könyvei, 3 db:  Görög nyelvtan. Rövid, áttekinthető előadásban. Függelékül: Az Ión szójárás vázlata. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+ Görög gyakorló- és olvasókönyv. I. rész: A név és szabályos w-végű ige. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+  Görög gyakorló- és olvasókönyv. II. rész: Szemelvények Xenophon s a görög lírikusok műveiből. Gimnáziumi használatra. Hatodik, változatlan kiadás. Sajtó alá rendezte: Vayer Lajos. Bp., 1922, Kókai Lajos. Kiadói spirálozott kartonált papírkötés, a borítókon található kisebb foltoktól eltekintve szép állapotban.
15520.

Dr. Maywald József:könyvei, 3 db: Görög nyelvtan. Rövid, áttekinthető előadásban. Függelékül: Az Ión szójárás vázlata. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+ Görög gyakorló- és olvasókönyv. I. rész: A név és szabályos w-végű ige. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+ Görög gyakorló- és olvasókönyv. II. rész: Szemelvények Xenophon s a görög lírikusok műveiből. Gimnáziumi használatra. Hatodik, változatlan kiadás. Sajtó alá rendezte: Vayer Lajos. Bp., 1922, Kókai Lajos. Kiadói spirálozott kartonált papírkötés, a borítókon található kisebb foltoktól eltekintve szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Bloch Mór: A magyar és német nyelv nélkülözhetetlen kiegészítő-szótára. Magában foglaló az iodegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I-II. kötet Magyar-német, német-magyar rész. (Egybekötve.) Pest, 1946, Geibel Károly. Korabeli kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15521.

Dr. Bloch Mór: A magyar és német nyelv nélkülözhetetlen kiegészítő-szótára. Magában foglaló az iodegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I-II. kötet Magyar-német, német-magyar rész. (Egybekötve.) Pest, 1946, Geibel Károly. Korabeli kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Samuel P. Huntington: A civilizációk összecsapása és a világrend átalakulása. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15522.

Samuel P. Huntington: A civilizációk összecsapása és a világrend átalakulása. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
3
Kiss Lajos: Szegény asszony élete. Bp.,(1943), Athenaeum. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
15523.

Kiss Lajos: Szegény asszony élete. Bp.,(1943), Athenaeum. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15524.

Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, filozófiai témában, 3 db:  Sándor Pál: Aristoteles. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Heller Ágnes: Az aristotelési etika és az antik ethos. Bp.,1966, Akadémiai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Spinoza műhelyében. Szemelvények. Összeállította, az előszót és a jegyzeteket írta: Nádor György. Fordította: Nádor György, Szemere Samu. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15525.

Vegyes könyvtétel, filozófiai témában, 3 db: Sándor Pál: Aristoteles. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Heller Ágnes: Az aristotelési etika és az antik ethos. Bp.,1966, Akadémiai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Spinoza műhelyében. Szemelvények. Összeállította, az előszót és a jegyzeteket írta: Nádor György. Fordította: Nádor György, Szemere Samu. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, filozófiai könyvek témában, 3 db:  Platón: Az Állam. Részletek. Gondolkodók. Bp., 1970, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Sören Kiergkegaard Írásaiból. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fordította Szemere Samu. Spinoza: Etika. Bp.,1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15526.

Vegyes könyvtétel, filozófiai könyvek témában, 3 db: Platón: Az Állam. Részletek. Gondolkodók. Bp., 1970, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Sören Kiergkegaard Írásaiból. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fordította Szemere Samu. Spinoza: Etika. Bp.,1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
É. Kiss Katalin, Kiefer Ferenc, Siptár Péter: Új magyar nyelvtan. Bp.,2003, Osiris. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15527.

É. Kiss Katalin, Kiefer Ferenc, Siptár Péter: Új magyar nyelvtan. Bp.,2003, Osiris. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Magyar nyelvtörténet. Szerk.: Kiss Jenő-Pusztai Ferenc. Bp.,2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15528.

Magyar nyelvtörténet. Szerk.: Kiss Jenő-Pusztai Ferenc. Bp.,2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
2
Dr. Dengl János: Magyar nyelvhelyesség és magyar stilus. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés.
15529.

Dr. Dengl János: Magyar nyelvhelyesség és magyar stilus. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
A magyar helyesírás szabályai. Bp.,1939, MTA. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
15530.

A magyar helyesírás szabályai. Bp.,1939, MTA. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15531.

Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment