15823. 306. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Abbe, Patience - Abbe, Richard - Abbe, Johnny: Három gyermek tizenegy évi bolyongása a világ körül. Bp., é. n., Palladis. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván