https://www.darabanth.com/en/online-auction/306/categories~Books/Books-Architecture-Art~500006/Babits-Mihaly-Jonas-Konyve-Leirta-es-rajzolta-Borsos-Miklos-Budapest-1974-Szepirodalmi~II1655925
1655925
15415
306
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
Description:
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Budapest, 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóban, kopottas borítóval. Borsos Miklós rajzaival.
Share:
Photo of the item taken by
: ekb
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m