15010.
305. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky. Sérült gerincű félvászon kötésben.