Number of items: 597

16129.

14 000 HUF
37,84
41,18
16130.

10 000 HUF
27,03
29,41
Arany János összes munkái. 1-8. kötet. Bp., 1883-1889, Ráth Mór. Aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, példányonként változó, állapotban. Három kötet gerince sérült
16131.

16 000 HUF
43,24
47,06
16132.

5 000 HUF
16133.

6 000 HUF
Ipolyi Arnold népmesegyűjteménye. Szerk. Kálmány Lajos. / Bp., 1914. Athenaeum. 532 p. (Magyar Népköltési Gyüjtemény XIII..). Egészvászon kötésben, volt könyvtári példány
16134.

3 000 HUF
Berze Nagy János Népmesék Heves és Jász-Nagykun-Szolnok-megyéből. Gyüjtötte --. Jegyzetekkel kisérte Katona Lajos. Bp., 1907. Athenaeum. 587 p. (Magyar Népköltési Gyüjtemény Uj Folyam IX.). Egészvászon kötésben, volt könyvtári példány
16135.

3 000 HUF
M. kir. államvasutak 3/b. sz. függelék a 3. sz. részletes utasításhoz. Szemléltető mentési útmutatás. Szerk.: Nagy Gusztáv. Bp., 1899, Pallas. Papírkötésben, jó állapotban.
16136.

1 000 HUF
16137.

3 800 HUF
10,27
11,18
16138.

4 000 HUF
16139.

4 800 HUF
12,97
14,12
Sebők Sándor (szerk.): A Nemzetközi Vitorlás Szövetség és a Magyar Vitorlás Yacht Szövetség szabályai. Bp., 1933, Magyar Vitorlás Yacht Szövetség. Hiányzó külső borító, kopottas állapot.
16140.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF