https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 597
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1606083
16225
305
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Endrődi Béla: Krampusz-könyv. Írta és rajzolta Endrődi Béla. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain, és a gerincén kopottas.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1613953
16226
305
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
M(ária) Duricková: Téli mese. Télapó a gyerekeknél. S. Cpin rajzaival. Átköltötte Vajda Endre. Bp.-Pozsony, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó-Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1616210
16227
305
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Závodszky-Tábori Piroska: Nagyika. Bp.,é.n.,Szent István Társulat. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1616227
16228
305
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
Kate Barlay: Pindur Cica kalandjai. Fordította Gál Zsuzsa. A szövegközti rajzokat Walter Trier, a borítékot Repcze János készítette. Bp., (1947), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítón ráírással, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, kiszínezett illusztrációval.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1604724
16229
305
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1614290
16230
305
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1612267
16231
305
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1613014
16232
305
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Gyulai Pál: Apróbb gyermek-mesék. Eredeti magyar gyermekmesék. Dalok és verses mesék. Szemlér Mihály illusztrációival. Bp.,(1894), Eggenberger, 3-155 p. Első kiadás.(?) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, a borítón névbejegyzéssel, a címlap és a 134-139. oldalak hiányoznak, a lapok egy része sérült, szakadt, hiányos (25/26., 31/32.,35/36., 39/40., 61/62.,67-70.,85-86.,91/92.,93/94.,95/96.,139/140.,145/146.,155. oldalak.)
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1615853
16233
305
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Madarász Emil: Terülj kendő. Bp., 1955, Móra. Réti György rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón, de alapvetően szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1613547
16234
305
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Kriza János: A csókalányok. Az illusztrációkat Orosz János készítette. Bp.,1982,Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Vidor Miklós: Sárkányok alkonya. Bp.,1975, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Székely Tündérország. Székely népmesék és mondák. Debrecen,(2001),TKK. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó címlappal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1613377
16235
305
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Frajerman: A halász fia és más elbeszélések. Fordította Faragó László. Intézményi bélyegzővel.;Bazsov: A titok. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1950-1956, Magyar-Szovjet Társaság Kiadója Új Magyar Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány rajzot kiszíneztek.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1615441
16236
305
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment