11093. 304. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kopott, az egyik csészén lepattanással, összesen: 7 db, m: 6 cm, 9 cm,11 cm, 16 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván