Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 48

~1920-1930. Mindent a faluért - Ejje zománcozott gomblyuk jelvény (13x19mm) T:2 zománchiba
31200.

~1920-1930. "Mindent a faluért - Ejje" zománcozott gomblyuk jelvény (13x19mm) T:2 zománchiba

1 600 HUF
1929. Csongrád vármegye 1929 évi Tennisz Bajnoksága -Női egyes aranyozott Ag jelvény. Szign.: (~10g/0.800/30,5mm) T:2 kopott aranyozás
31201.

1929. "Csongrád vármegye 1929 évi Tennisz Bajnoksága -Női egyes" aranyozott Ag jelvény. Szign.: (~10g/0.800/30,5mm) T:2 kopott aranyozás

1 000 HUF
9
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző (21x23mm) T:2
31202.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző (21x23mm) T:2

1 000 HUF
~1933. A Tiszai Ág. Hitv. Ev. Egyházkerület Jogakadémiája - Miskolc / 1933. V. 25. II. ezüstözött Br díjérem füllel. Szign.: Szabó J. (40mm) T:2,2- ezüstözés kopott
31203.

~1933. "A Tiszai Ág. Hitv. Ev. Egyházkerület Jogakadémiája - Miskolc / 1933. V. 25. II." ezüstözött Br díjérem füllel. Szign.: Szabó J. (40mm) T:2,2- ezüstözés kopott

1 200 HUF
1949. Magyar Népköztársasági Sportérdemérem bronz fokozata zománcozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, sérült tokban T:1-,2 / Hungary 1949. Sports Merit Medal of the Hungarian Peoples Republic, Bronze Grade enamelled Br decoration with original ribbon and thin ribbon, in damaged case C:AU,XF NMK 508.
31204.

1 400 HUF
~1950-1989. Kis zacskónyi kitüntetés, emlékérem és hozzájuk kapcsolódó okirat tétel, közte 1959. Tanácsköztársasági Emlékérem eredeti szalagon T:vegyes
31205.

~1950-1989. Kis zacskónyi kitüntetés, emlékérem és hozzájuk kapcsolódó okirat tétel, közte 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" eredeti szalagon T:vegyes

5 000 HUF
1951. Anyasági Érdemérem III. fokozata ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, sérült adományozói tokban T:2 Hungary 1951. Maternity Merits Medal 3rd Class silver plated metal medal with ribbon in damaged original case C:XF
31206.

1951. "Anyasági Érdemérem III. fokozata" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, sérült adományozói tokban T:2 Hungary 1951. "Maternity Merits Medal 3rd Class" silver plated metal medal with ribbon in damaged original case C:XF

5 000 HUF
1954. Munka Érdemérem ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, Rákos-címeres tokban T:2 NMK: 606.
31207.

1954. "Munka Érdemérem" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, Rákos-címeres tokban T:2 NMK: 606.

1 000 HUF
1956. Szakma Kiváló Dolgozója zománcozott fém kitüntetés, Rákosi-címeres eredeti tokban, viselésre jogosító igazolvánnyal + ~1950. Kiváló műszaki dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés dísztokban, miniatűrrel T:2
31208.

1956. "Szakma Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés, Rákosi-címeres eredeti tokban, viselésre jogosító igazolvánnyal + ~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés dísztokban, miniatűrrel T:2

1 400 HUF
11
~1960-1970. Szocialista Brigád (12x) arany, ezüst és bronz fokozatok, miniatűrrek együtt, tokban + Kiváló Dolgozó (7x) mindegyik tokban, miniatűrrel, 2db igazolvánnyal T:1-,2
31209.

~1960-1970. "Szocialista Brigád" (12x) arany, ezüst és bronz fokozatok, miniatűrrek együtt, tokban + "Kiváló Dolgozó" (7x) mindegyik tokban, miniatűrrel, 2db igazolvánnyal T:1-,2

1 400 HUF
~1960-1970. 6db-os úttörő és kisdobos jelvény és kitűző tétel, közte Kiváló Kisdobos Munkáért, Úttörő Gárda Egészségőr T:1-,2
31210.

~1960-1970. 6db-os úttörő és kisdobos jelvény és kitűző tétel, közte "Kiváló Kisdobos Munkáért", "Úttörő Gárda Egészségőr" T:1-,2

1 000 HUF
~1960-1980. Földvári Mihály Általános Gimnázium Tolna zománcozott jelvény (23mm) T:2
31211.

~1960-1980. "Földvári Mihály Általános Gimnázium Tolna" zománcozott jelvény (23mm) T:2

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF