https://www.darabanth.com/en/online-auction/304/categories~Books/Books-Other-rarities~100016/Genius-kis-lexikona-Nyolcszaz-keppel-es-harmincket-mumelleklettel-Bp-1933-Genius-Kiadoi~II1473864
1473864
15862
304
Other collectibles
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Description:
Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.
Share:
Photo of the item taken by
: moldován_péter
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m