https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 308

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Jirka Alajos: Szemelyvények Xenophon és Herodotos műveiből gimnáziumi használatra. Latin és görög tankönyvek. Bp., é.n.,Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
15717.

Dr. Jirka Alajos: Szemelyvények Xenophon és Herodotos műveiből gimnáziumi használatra. Latin és görög tankönyvek. Bp., é.n.,Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp.,2013,Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
15718.

Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp.,2013,Libri. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Charles Bukowski: Egy vén kujon jegyzetei. Fordította és az utószót írta Balázs Attila. Bp., 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
15719.

Charles Bukowski: Egy vén kujon jegyzetei. Fordította és az utószót írta Balázs Attila. Bp., 1994, Ferenczy Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Komjáthy István: Szürke nyúl országa. Reich Károly rajzaival. Bp.,1954,Ifjúsági Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15720.

Komjáthy István: Szürke nyúl országa. Reich Károly rajzaival. Bp.,1954,Ifjúsági Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Seiffensteiner Salamon adomái. Borsszem Jankó könyvtára 1. h.n, (1989), Várkonyi Mihály Stúdió I. Kft. Kiadói papírkötés. Reprint.
15721.

Seiffensteiner Salamon adomái. Borsszem Jankó könyvtára 1. h.n, (1989), Várkonyi Mihály Stúdió I. Kft. Kiadói papírkötés. Reprint.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok testi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15722.

Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok testi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
2
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
15723.

Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. Magyar Könyvtár 332. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,38 p. Átkötött papírkötés. Jó állapotban.
15724.

Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. Magyar Könyvtár 332. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,38 p. Átkötött papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Sajtó alá rendezte: Sebestyén János. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda segédtankönyvei. Bp., é.n., Kir. Magyar Műegyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.
15725.

Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Sajtó alá rendezte: Sebestyén János. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda segédtankönyvei. Bp., é.n., Kir. Magyar Műegyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
15726.

Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
J. Z. Novák: Tapsi Matyi a jégen. Josef Kábrt rajzaival. Fordította Zádor Margit. Prága, 1964, Artia. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, kissé foltos címoldallal.
15727.

J. Z. Novák: Tapsi Matyi a jégen. Josef Kábrt rajzaival. Fordította Zádor Margit. Prága, 1964, Artia. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, kissé foltos címoldallal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Túl az óperencián. Szerk.: Bodrits István. Sztojnics Mirkó rajzaival. Bp., 1958, Fórum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15728.

Túl az óperencián. Szerk.: Bodrits István. Sztojnics Mirkó rajzaival. Bp., 1958, Fórum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment