Number of items: 308

Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,[1936], Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15669.

3 600 HUF
9,73
10,59
15670.

3 000 HUF
15671.

2 600 HUF
7,03
7,65
15672.

6 000 HUF
Éhe a szónak / Hunger for the Word. Olvasó budapestiek / Reading in Budapest 1945-1990. Vál.: Gera Mihály. Bp., 2004, Városháza. Papírkötésben, jó állapotban.
15673.

3 000 HUF
Szerb Antal: A világirodalom története. 1-3. köt. Bp., 1943, Révai. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15674.

2 400 HUF
Mesék, történetek. Negyvenöt magyar író a gyermekeknek. Színes melléklettel. Szerk.: Hárs László, Kolozsvári Grandpierre Emil. F. Győrffy Anna, Szecskó Tamás rajzaival. A borítót Szecskó Tamás rajzolta. Bp.,é.n., Ifjúsági Könyvkiadó.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a címoldallal és egy illusztráció hiányzik, egy illusztráció kijár.
15675.

1 600 HUF
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Későbbi félvászon kötésben, néhány lap elválik.
15676.

2 400 HUF
Lampérth Géza: Három pápai diák kalandozásai. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
15677.

2 200 HUF
5,95
6,47
15678.

1 800 HUF
Rákosi Viktor: Palozsnaky Tamás a nagyerejű kántor és egyéb elbeszélések. Bp., 1918, Athenaeum. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti illusztrált elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták. A borító Divéky József (1887-1951) munkája, körbevágott.
15679.

1 600 HUF
Sőtér István: Játék és valóság. Tanulmányok. Bp., 1946, Hungária. Kiadói papírkötés. A szerző, Sőtér István (1913-1988) által dedikálva Kosáry Domokos (1913-2007) történésznek.
15680.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF