6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége.Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, de egyébként jó állapotban.