50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Etienne Fernon: Miniaturen. Meisterwerke der erotischen kunst Frankreichs. Zweites Stück. Leipzig, 1910, Privatdruck des Verlegers, 21 p.+40 t. Erotikus művészeti alkotásokat tartalmazó díszes album. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, kissé kopottas félpergamen kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Megjelent 400 számozott példányban csak előfizetők számára, melyből ez a 180. kézzel számozott példány. Ritka! Jó állapotban. / Album of erotic miniatures. Numbered. Only 400 copies.