Books: Architecture, Art

Number of items: 96

Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
15435.

1 800 HUF
Tóth Ervin: Graphik in Europa. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon kötés, a borítón Molnár C. Pál fametszettel, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, egyébként jó állapotban, számos illusztrációval, német nyelven./ Half-linen-binding, with damaged spine, in German language.
15436.

2 200 HUF
5,95
6,47
15437.

1 000 HUF
15438.

5 000 HUF
15439.

70 000 HUF
189,19
205,88
15440.

6 000 HUF
15441.

1 000 HUF
15442.

1 000 HUF
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok 1784-1814. Bp., 1928, Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15443.

2 200 HUF
5,95
6,47
Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó. Szakadozott papír védőborítóval, kicsit kopott félvászon kiadásban, egyébként jó állapotban.
15444.

800 HUF
Mulk Raj Anand- Hermann Goetz: Indische Miniaturen. Dresden, 1967. VEB Verlag der Kunst, német nyelven, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban / in German language, cloth binding, in paper cover, in good condition
15445.

800 HUF
Bárdi Ödön: A régi Vígszínház. 1957, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban.
15446.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF