Military

Number of items: 18

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1939-1945. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés mellszalag és fül nélkül, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3 ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without ribbon + 1939-1945. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated metal decoration without ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF,F edge error  NMK 250; 436.
31013.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag és fül nélkül, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3 ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon + 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration without ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF,F edge error NMK 250; 436.

1 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- ü. Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF ding NMK 269.
31014.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- ü. Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF ding NMK 269.

1 200 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ph. szalag sérült, patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on edge, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, damaged ribbon,patina NMK: 133.
31015.

4 000 HUF
1917. Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya ezüstözött Br kitüntetés. Szign.: Schuck J / GÁL T:2- fülnyom, ph., kopott ezüstözés Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, Ist Class silver plated Br decoration. Sign.: Schuck J / GÁL C:VF ear mark, edge error, worn silver plating NMK 302. var.
31016.

1917. "Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" ezüstözött Br kitüntetés. Szign.: Schuck J / GÁL T:2- fülnyom, ph., kopott ezüstözés Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, Ist Class" silver plated Br decoration. Sign.: Schuck J / GÁL C:VF ear mark, edge error, worn silver plating NMK 302. var.

2 600 HUF
7,03
7,65
31017.

38 000 HUF
102,70
111,76
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:X
31018.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:X

1 400 HUF
31019.

1 200 HUF
31020.

2 000 HUF
1942. Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942 hadifém emlékérem (40mm) T:2,2-
31021.

1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" hadifém emlékérem (40mm) T:2,2-

3 000 HUF
~1960-1980. Kiváló Karhatalmi Szolgálatért aranyozott, zománcozott jelvény tokban(37mm) T:2,2-
31022.

~1960-1980. "Kiváló Karhatalmi Szolgálatért" aranyozott, zománcozott jelvény tokban(37mm) T:2,2-

2 000 HUF
Franciaország DN 48. Ezred csákó jelvény réz jelvény (104x119mm) T:2- ly. France ND 48th Regiment Shako badge brass badge (104x119mm) C:VF hole
31023.

Franciaország DN "48. Ezred csákó jelvény" réz jelvény (104x119mm) T:2- ly. France ND "48th Regiment Shako badge" brass badge (104x119mm) C:VF hole

5 000 HUF
19
31024.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF