https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 457
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1630724
16191
303
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1630732
16192
303
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Adolf Philippi: Die Kunst der Renaissance in Italien. I. kötet: Die Vorrenaissance. Leipzig, 1897, E.A. Seemann. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla részben elvált a gerinctől.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1628719
16193
303
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1631247
16194
303
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Idegen szavak magyarázata. Szerk.: Horovitz Jenő. Bp., 1936, Népszava. Ötödik, lényegesen bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött bőrkötés, megviselt állapotban, kopottas, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejelölésekkel, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1616230
16195
303
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1630026
16196
303
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Királyhegyi Pál: A ház közbeszól. Vasárnapi regények. Bp., 1957, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Starting price:
1 000 HUF
1631729
16197
303
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jókai Mór: Politikai divatok I-III. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1907, Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1633944
16198
303
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 17 db:
Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1999, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Kovács András Péter: Multigáz. Dumakönyvtár. Bp., 2010, Ulpius. Kiadói papírkötés.
Janne Teller: Semmi. Fordította Weyer Szilvia. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés.
Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven.
Pocket Russian-English, English-Russian Dictionary. Szerk.: O.P.Benyuch, G.V: Chernov. Moszkva, 1979, Russian Language Publishers. Kiadói egészvászon-kötésben, angol és orosz nyelven.
Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés.
Magyar Asztronautikai Társaság alapszabály tervezete. Bp., 1978, Központi Asztronautikai Szakosztály. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés.
Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel.
Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
1633917
16199
303
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1632292
16200
303
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Karinthy Frigyes: Notesz. Bp., 1992, Sós antikvárium. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1632360
16201
303
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Csete Ildikó: Vonzódás és választás. Keszthely, 2004, Zeigler Nyomda. Készült 1200 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1632363
16202
303
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jancsó Miklós: Uccu, megérett a meggy. Bp., 2006, Ferencvárosi Művelődési Központ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment