Number of items: 457

16047.

1 200 HUF
16048.

1 200 HUF
16049.

800 HUF
Kálovics Magda: Játékkészítés a napközi otthonokban. Vara Tibor rajzaival. Bp., 1979, Tankkönyvkiadó. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötésben.
16050.

800 HUF
Rigócsőr Király. Rónay György fordítása. Gisela és Peter Nitzsche rajzaival. Grimm. Niederwiesa, 1970, Verlag Karl Nitzsche.(Készült a Móra Kiadó, Bp. gondozásában.) Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
16051.

800 HUF
16052.

800 HUF
Többet ésszel, mint erővel. Mesék, tréfák, anekdóták a romániai magyar népköltészetből. Bukarest,1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16053.

800 HUF
Grätzer József: Rébusz. Bp., 1960, Móra. Kiadói illusztrált kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16054.

800 HUF
Hárs László: Fordított esztendő. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16055.

800 HUF
16056.

800 HUF
16057.

1 000 HUF
Debreczeni József: Első félidő. Sebők Imre rajzaival. A borítót K. Sávely Dezső rajzolta. Bp., é.n.,Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
16058.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF