13450.
302. Closed Online auction
Poster
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
1942 Füzesi Árpád (1891-?): Délpestvármegyei kiállítás Kiskunhalason, nagyméretű plakát, litográfia, Klösz György és Fia, jelzett, restaurált, kis szakadással, 95x63 cm / 1942 Hungarian Agricultural Expo lithograph poster, signed, restored, with small tear, 95x63 cm