10566.
302. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Franco Fedeli (?): Ex Libris De Filippis Mario. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott, 10×6.5 cm