Military

Number of items: 25

1903. Mária Radna és Lippa vidékén megtartott királyi hadgyakorlatok emlékeül - 1903 szeptember hó Br emlékérem mellszalag nélkül (29mm) T:2,2- kis ph.
31151.

1903. "Mária Radna és Lippa vidékén megtartott királyi hadgyakorlatok emlékeül - 1903 szeptember hó" Br emlékérem mellszalag nélkül (29mm) T:2,2- kis ph.

5 000 HUF
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal, korabeli, de nem eredeti dísztokban T:2 kis zománchiba /  Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon, in contemporary but not original case C:XF small enamell error NMK 282.
31152.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal, korabeli, de nem eredeti dísztokban T:2 kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon, in contemporary but not original case C:XF small enamell error NMK 282.

50 000 HUF
135,14
147,06
~1914. Világháború emléke / Isten éltesse vitéz hadseregünket Cu emlékérem (29mm) / Hungary ~1914. In memory of the World War / God Bless Our Brave Army (29mm) T:2,2-
31153.

~1914. "Világháború emléke / Isten éltesse vitéz hadseregünket" Cu emlékérem (29mm) / Hungary ~1914. "In memory of the World War / God Bless Our Brave Army" (29mm) T:2,2-

3 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Vitam et Sanguinem 1914-1917 fém kitűző (24x28mm) T:2  / Austro-Hungarian Monarchy 1917. Vitam et Sanguinem 1914-1917 metal pin (24x28mm) C:XF
31154.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Vitam et Sanguinem 1914-1917" fém kitűző (24x28mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Vitam et Sanguinem 1914-1917" metal pin (24x28mm) C:XF

3 000 HUF
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, peremén BRONZ beütéssel, modern mellszalaggal, modern dísztokban. Szign.: Berán Lajos T:1-,2 /  Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, with BRONZ mark on edge, on modern ribbon, with modern case. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF NMK 433.
31155.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, peremén "BRONZ" beütéssel, modern mellszalaggal, modern dísztokban. Szign.: Berán Lajos T:1-,2 / Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, with "BRONZ" mark on edge, on modern ribbon, with modern case. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF NMK 433.

50 000 HUF
135,14
147,06
1943. A Magyar Szent Korona-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel és kardokkal aranyozott szegélyű, zománcozott Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év 1942, eredeti mellszalagon, nem saját dísztokban (szalaggal együtt 34,78g/42mm) T:1-,2 /  Hungary 1943. Order of the Hungarian Holy Crown, Knights Cross with war decoration and swords enamelled Ag decoration with gold plating on the legs of the cross, the planned original founding year 1942 on the back of the medallion, with original ribbon in not its own case (with ribbon 34,78g/42mm) C:AU,XF NMK 466.
31156.

1943. "A Magyar Szent Korona-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel és kardokkal" aranyozott szegélyű, zománcozott Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon, nem saját dísztokban (szalaggal együtt 34,78g/42mm) T:1-,2 / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Knight's Cross with war decoration and swords" enamelled Ag decoration with gold plating on the legs of the cross, the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon in not its own case (with ribbon 34,78g/42mm) C:AU,XF NMK 466.

200 000 HUF
540,54
588,24
31157.

800 HUF
~1960. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:2
31158.

~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:2

1 200 HUF
31159.

800 HUF
~1970-1980. Kisebb fémdoboznyi Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott sapkajelvény: Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló és KTP haditorna jelvények T:2
31160.

8 500 HUF
22,97
1980. 1945-1980. 35. Díszszemle zománcozott fém jelvény T:2
31161.

1980. "1945-1980. 35. Díszszemle" zománcozott fém jelvény T:2

1 000 HUF
DN Honvédségért Br emlékplakett eredeti dísztokban (80mm) T:1
31162.

DN "Honvédségért" Br emlékplakett eredeti dísztokban (80mm) T:1

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF