15905.
302. Closed Online auction
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
F. W. Bain két munkája: A hajnal leánya. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1918, Rózsavölgyi, 160 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal, megerősített kötéssel. A testetöltött hó. Hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordítottta: Baktay Ervin. Bp., 1920, Rózsavölgyi,190 p. Kiadói egészvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, az utolsó lap hiányzik.